Çalışma Saatleri: 7/24 Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iletişim talepleriniz en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Saat sınırı olmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

DOĞRU İÇERİK YÖNETİMİ

İçerik yönetim sistemi dediğimizde onlarca altyapıdan bahsetmek mümkündür. Fakat biz bu listeyi oluştururken kendini ispatlamış en çok tercih edilen altyapıları sıralamaya çalıştık. Ve en çok bilinen içerik yönetim sistemlerini saymazsak, göreceli olarak birçok yeni altyapı internette yerini alıyor. Gelişen internet teknolojileri sayesinde rekabet kızışmış bu da en çok kullanıcıların  işine yaramaktadır. Birçok altyapı, açık kaynak lisansı ile dağıtıldığı için yeni sektörler ve yeni çözümleri beraberinde getirmekle kalmamış bu süreç boyunca kaliteden ödün vermeyen firmaların hızlı bir şekilde büyümesini de sağlamıştır. İçerik yönetim sistemlerini yayıncılar ve e-ticaret yapanlar olmak üzere ikiye ayırdık.

WordPress içerik yönetim sistemlerinin en güçlü olanıdır. Kullanımı kolay ,tasarımları göz alıcı olan bu sistem ilk olarak bir bloglama platformu olarak tasarlanmıştır. Ancak, yavaş yavaş bazı hileler ve eklentilerin de yardımı ile güçlü bir CMS’e dönüşebilir. Bu özelleştirme için gerek kodlama yapısı gerekse eklentilerin kullanımını iyi bilmek gerekir.Üstelik olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Dünya üzerindeki internet sayfalarının yaklaşık olarak %30`na yakını bu altyapıyı kullanmaktadır. Ünlü birçok marka ve kişi de web sayfalarını bu altyapıya emanet etmiştir. Alanında birinciliği olan WordPress’in en büyük iki rakibi Drupal ve Joomla’dır. Ücretli ve ücretsiz tema ve pluginleri ciddi bir pazar yaratmıştır.

 

RS Web Tasarım ekibi olarak bütün sosyal platformlarınızı ,yapmış olduğumuz web sitelerine entegre ediyoruz.

İçerik yönetimini profesyonel olarak yapılmasını sağlayar. İçerik Yönetim Sistemi diğer adıyla CMSolarak adlandırıyoruz.  Dijital kimliğinizi tasarlamada en büyük yardımcılarınızdan biridir. Yönetim kurulan bir yazılım olan CMS; içeriğinizi oluşturmak, yayına sürmek ve arşivlemek gibi amaçlar kullanabiliriz. CMS verilerinizin kaydedilmesini aynı zamanda içeriklerinizin arşivlenmesini sağlamaktadır. Yanı sıra düzenli bir şekilde akışının yönetilmesini de sağlamaktayız.

Mesaj Gönder
Merhaba
RS WEB TASARIM
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?