Çalışma Saatleri: 7/24 Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iletişim talepleriniz en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Saat sınırı olmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

SİZLER İSTEYİN BİZ TASARLAYALIM

Mobil uyumlu web sitesi tasarımı

Mobil uyumlu siteler, bütün ekranlarda sorunsuz görünebilmesi için ideal görsel, font gibi detaylar göz önünde bulundurularak tasarlanan web sayfalarıdır. Uyumlu menü yerleştirmeleriyle güçlendirilen siteler, sayfalar arasında kolayca gezinmeyi sağlar. Mobil uyumlu site modelleri yüksek hızlı yapıdadır. Siteler her ekran boyutunda tam ekran görünebilir. Mobil cihaz yan çevrildiğinde de tam ekran olma özelliğini korur.

SSL Sertifikası

SSL sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve şifreli bir bağlantı sağlayan dijital bir sertifikadır. Web sunucusuyla web tarayıcısı arasında şifreli bağlantı oluşturan güvenlik protokolü SSL’nin açılımı Güvenli Yuva Katmanıdır.

Aynı zamanda: SSL, internet bağlantılarının güvenli olmasını sağlar . Suçluların iki sistem arasında aktarılan bilgileri okumasını ya da değiştirmesini engeller. URL’nin yanında bir asma kilit işareti görüyorsanız , ziyaret ettiğiniz sitenin SSL sertifikasıyla korunduğu anlamına gelir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu, sitelerini arama motorlarının rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir.

Mobil uyumlu E-ticaret sitesi
Birkaç yıl öncesine kadar kodlama bilgisi olmadan veya temel tasarım dinamiklerini bilmeden online satış sitesi kurmak oldukça zordu. Bu nedenle en ufak bir şablon hatasında dahi kullanıcılar kendilerini içinden çıkılmaz durumlarda bulabiliyordu. Günümüzde yazılım , tasarım bilgisine ihtiyaç duymadan dakikalar içerisinde komple e-ticaret sitesi kurulabiliyor. Özellikle uzaktan çözüm kolaylığı sağlayan SaaS tabanlı e-ticaret paketleri; hızlı, sorunsuz, pratik ve responsive e-ticaret siteleri oluşturabilmeye imkân tanıyor.
 İçerik yönetim sistemi
İçerik Yönetim Sistemi dijital içerik üretilmesini ve düzenlenmesini yönetmeye yarayan yazılım. Bir İYS, genellikle doküman yönetimi, değer yönetimi ve kayıt tutma sistemlerinin birden fazla katılımcı tarafından işbirliği içinde kullanılmasını sağlar. 
 
 WhatsApp sohbet entegrasyonu
 WhatsApp uygulaması ile tüm WhatsApp hatlarınızı Infoset’e entegre edebilirsiniz. Gelen ve giden WhatsApp mesajlarınızı, kullanıcı kısıtlaması olmadan, diğer tüm iletişim kanallarınızla birlikte tek bir Infoset ekranından yönetebilirsiniz.
 

Mesaj Gönder
Merhaba
RS WEB TASARIM
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?