Çalışma Saatleri: 7/24 Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iletişim talepleriniz en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Saat sınırı olmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

SİZLER İSTEYİN BİZ TASARLAYALIM

SEO OPTİMİZASYONU

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu, sitelerini arama motorlarının rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir.SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), trafik elde etmek ve web sitelerinin arama sonuçlarında görünürlüğünü artırmak amacıyla yapılan pazarlama çalışmalarının bütünüdür.

SEO OPTİMİZASYONU Çalışması Nasıl Yapılır?

Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google”dır. Bununla birlikte  SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. Bu nedenle “Google” arama sonuçlarında, her zaman kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site içi optimizasyonlar, teknik yapı ve metin içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çalışmalar olarak değerlendirmekteyiz.

Aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bununla birlikte yapılacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her zaman başarıya ulaşır. Bu ön analizlere örnek vermek gerekirse anahtar kelime araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz.

Site İçi SEO OPTİMİZASYONU Nedir? Nasıl Yapılır?

Site içi optimizasyon bir kalite çalışmasıdır. Böylelikle Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir.
Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel içeriklerimiz. Üstelik Temiz ve hızlı kod yapısı. Kullanıcı dostu ara yüz ve belli başlı arama motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda temel amacımız. Kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak .Arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı oluyoruz.

Mesaj Gönder
Merhaba
RS WEB TASARIM
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?